O mně

Má cesta byla jako téměř každého dlouhá a náročná, osud mně ale přinesl životní příležitost v podobě budování Reality11.

Dnes jako ředitel a franšízant sítě R11, ale také mentor vím, že makléřská činnost je stejně jako jiná podnikání především o lidech. A od této myšlenky neopouštím během jednání s klienty ani kolegy. Učím své kolegy, jak přistupovat ke klientům a já samotný jsem jím vzorem. 

Žiji podobný život jako mnozí z Vás. Jsem ženatý, mám děti (3 krásné holčičky) a ano i já mám hypotéku na dům. Rád si chodím zahrát hokej, tenis, ale také si posedím s kamarády u piva nebo vína. Ještě raději jezdím se svou rodinou na výlety, abychom společně trávili co nejvíce času. Protože ani já nechci litovat toho, že jsem svůj život nežil naplno.

A právě proto věřím, že každý by měl dělat práci, která ho baví a naplňuje. Já tento smysl našel v realitním obchodu pod hlavičkou Reality 11 – NRH. Moji spokojení klienti a kvalitní spolupracovníci jsou tím nejlepším důkazem, že svou práci dělám správně. A proto vím, že i vám najdu ten vysněný domov, pomohu s prodejem nemovitosti nebo vás provedu světem realit, abyste se stali třeba právě vy dalším makléřem roku. 

Certifikovaný makléř

Člen Realitní komory

Vzdělávám se v Realitní akademii

Realitní mentor

Ocenění

2021

2020

2018

2017

2016